GELECEĞİ İNŞA EDİYORUZ

HAYAL KURMAK BU İŞİN TEMELİ

TOPRAĞA SAĞLAM TEMELLERLE BAĞLIYIZ

PROFESYONEL MİMARLIK HİZMETLERI İÇİN

DOĞRU YERDESİNİZ

image description
image description

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Size özel gayrimenkul planlaması ile hayalleriniz gerçek olsun.

image description

PROJE ÖZEL BİLGİLENDİRME

Satıştaki tüm projelerimiz için detaylı bilgilendirme servisi

image description

YATIRIMCI İŞBİRLİKLERİ

Sermayenizi en iyi yatırım aracı olan gayrimenkul ile geliştiriyoruz.

image description

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Markalarınıza özel ticari alanlar üretmek için özel danışmanlık.

MİMARİ PROJE

Yola, “Daha iyi bir dünya, daha yaşanılır bir çevre nasıl olmalıdır?” sorusunun cevabını bulmak üzere çıktık. Geçmişten, kültürümüzden aldığımız ilham, bugünün “insana dokunan” yapılarını tasarlarken yolumuzu aydınlattı. Ne mutlu bize ki; “imkansızı olmayan” Mimar Sinan’la aynı topraklarda yaşama, dehasından faydalanma şansına sahibiz. Sayesinde; merkezinde insan olmayan, çevreyi, sosyal yaşamı, ekonomiyi ve hatta antropoloji, psikoloji, sosyoloji ve felsefeyi formülünün içine katmayan bir mimari anlayışın olamayacağını biliyor, çalışmalarımızda bütüncül bir yaklaşımı benimsiyoruz. Miras olarak kabul ettiğimiz bu çok disiplinli anlayışla geçmişi modernize ederek bugüne taşıyoruz.

image description
MUTLU MÜŞTERİMİZ

Hasan Çor

Verdiğiniz sözlerin arkasında durduğunuz ve aldığımız daireyi teslimat süresinden önce teslim ettiğiniz için çok memnun kaldık. Yatırımlarımıza devam etmek için yeni projelerinizden haberdar olmak istiyoruz. Her şey için teşekkürler.
MUTLU MÜŞTERİMİZ

Selçuk Sunan

Taleplerim doğrultusunda hızlı ve beklentilerim dahilinde çözümler üreterek ihtiyacımı karşılamış olmanız ve ilk evimi alarak karlı bir yatırıma vesile olduğunuz için Yusuf Altay İnşaat ailesinin tüm fertlerine çok teşekkür ederim.

hakkımızda

Firmamız; kalite, estetik ve konfor anlayışı ile girdiği inşaat sektöründe günümüze kadar onlarca başarılı projenin altına imzasını atmıştır. Firma olarak kuruluşumuzda ilke olarak benimsediğimiz dürüstlük ve güvenilirlik değerlerinden taviz vermeden edindiğimiz bilgi ve tecrübe birikimi ile 'İnşaat Müteahhitliği, Statik ve Mimari Projelendirme, Restorasyon ve Güçlendirme' uygulamalarında uzman teknik ekip ve teknolojik ekipmanlarımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

haberler

BİZE ULAŞIN